21:42 Ұстаздар күнімен! З Днем вчителя ! | |
Шановні вчителі, професорсько-викладацький склад Житомирського державного університету імені Івана Франка, випускники цього навчального закладу, які проживають в Україні, Казахстані, Узбекистані та в інших країнах, вітаємо всіх з вашим професійним святом з Днем вчителя ! Бажаємо вам, щоб ваші серця завжди билися в унісон з покликанням. Нехай буде винагороджена ваша праця гідно. Дякуємо вам за терпіння, вміння слухати і вчасно подавати руку допомоги, за знання, вміння, підказки і життєву спрямованість. Щастя вам, розвитку і добра! Бірге айтайық! Разом співаємо! | |
|
Всего комментариев: 0 | |