18:09 Наурыз мейрамы құтты болсын! Вітаємо зі святом Науриз! | |
Дорогі друзі, випускники-франківці, гості сайту! Вітаємо всіх вас із прекрасним, квітучим, весняним святом – Науриз! У ці благословенні дні щиро хочемо побажати милості Всевишнього та природи, теплоти у серцях, ніжності та любові близьких людей! Далекій Україні, в якій минули наші студентські роки і яка зараз веде війну за незалежність, побажаємо перемоги та миру! Нехай мир та радість увійдуть до будинків наших українських друзів!
| |
|
Всего комментариев: 4 | ||||
| ||||